Rūpīgi izstrādāts stikla dizains

Veidojot skaistus, ekskluzīvus dizaina elementus un konstrukcijas ir vajadzīgs materiāls, kas kalpotu kā galvenais instruments šajā procesā.  Mūsu gadījumā tas ir stikls, no kura, pielietojot  smalkākās stikla apstrādes nianses, var veidot brīnumainas lietas.

Stikla dizaina kompānija „AM studio” tika dibināta 2002. gadā un tās galvenais mērķis ir pārvērst pārgalvīgāko stikla dizaina ieceri par funkcionējošu elementu vai konstrukciju. Mēs pieņemam gan individuālus pasūtījumus, gan sadarbojamies ar arhitektiem, projektēšanas birojiem, celtniecības kompānijām un dizaineriem.

Izpildot visus stikla apstrādes procesus pareizā secībā un izmantojot radošās puses intelektu, mēs spējam radīt unikālas lietas, kas priecē daudzu cilvēku sirdis. Jūsu vīzija, kas pauž dažāda veida informāciju, var tikt vizuāli attēlota stiklā, kas piešķirs jūsu personībai individualitāti jūsu mājā vai uzņēmumā, vai atšķirīguma, novatorisma zīmogu jebkura tipa sabiedriskajā ēkā. Augsti kvalificēti speciālisti, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, uzstādīs izstrādāto stikla konstrukciju jūsu objektā. Ja jums ir sapnis par projektu, kurā dominē stikls, tad „AM studio” ir iespēja piepildīt šo sapni jau šeit un tagad.

AM studio radošā stikla darbnīca


Mūsu komanda