Mēs Piedāvājam

Konsultācija un Projektēšana

AM studio stikla dizaina darbnīca sastāv no pieredzējušiem projektētājiem un māksliniekiem, kuri labprāt palīdzēs īstenot Jūsu ideju - atbilstoši individuālam pasūtījumam vai palīdzēsim atrast risinājumu Jūsu stilam un vīzijai. Konsultējam gan attalināti, gan uz vietas.

Stikla Apstrāde

Mēs specializējamies visa veida stikla servisa izpildē - griešana, kausēšana, rūdīšana, gravēšana, slīpēšana, urbšana, u.c. Mūsu komanda visus darbus veic uz vietas, kā arī sadarbojas ar partneriem lai veiktu stikla iestrādi, piemēram, metāla, koka elementos. Skatīt vairāk

Transportēšana

Veicam piegādi visā Latvijā un pasaulē. Mēs saprotam, cik svarīgi ir atbildīgi rīkoties ar stiklu, tāpēc mēs izmantojam specializētu aprīkojumu un iepakošanas metodes, lai aizsargātu stikla darbus transportēšanas laikā.

Montāža

Mūsu inženieri veiks profesionālu uzmērīšanu pirms darbu izpildes, kā arī stikla paneļu, spoguļu, kāpņu, duškabīņu un citu konstrukciju uzstādīšanu. Mūsu centrālā vērtība ir kvalitāte un uzmanība detaļām, lai nodrošinātu izpildījumu atbilstoši augstākajiem standartiem - visiem projektiem tiek piešķirta garantija.

Apskatīt PDF katalogu

Lejupielādēt, PDF

SIA AM studio, reģ. nr. 40003583865 ir noslēgts "jumta" līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu - SKV-L-2017/354, 06.07.2017